PSV BC BRUGGE

BADMINTON VOOR IEDEREEN

PSV Kampioenen

Een overzicht van de PSV Kampioenen

Seizoen 2016-2017
Seizoen 2015-2016
Seizoen 2014-2015
Seizoen 2013-2014
Seizoen 2012-2013
Seizoen 2011-2012
Seizoen 2010-2011
Seizoen 2009-2010
Seizoen 2008-2009
Seizoen 2007-2008
Seizoen 2006-2007
Seizoen 2005-2006
Seizoen 2004-2005
Seizoen 2003-2004

Seizoen 2016 - 2017  back_to_top

 

Heren Enkel

  P1 P2
Kampioen VAN DE KEERE Tim DE GRAEVE Bart
Vice-Kampioen SINNAEVE Tom DECORTE Door

Dames Enkel

  P3
Kampioen DEBAILLIE Lindsy
Vice-Kampioen DE COCK Caroline

Heren Dubbel 

  P4 P5
Kampioen BATSLEER Koen / DE COCK Marc MISSAULT Koen / VANROOSE Piet
Vice-Kampioen DECORTE Door / VAN DE KEERE Tim LOEYS Geert / NOË Eli
  P6  
Kampioen DE COCK Marc / VANSTEENKISTE Vincent  
Vice-Kampioen LOEYS Geert / EVENS Guy  

Dames Dubbel

  P7
Kampioen DE COCK Caroline / MADDELEIN Joke
Vice-Kampioen BORON Grazyna / DAUW

Dubbel Gemengd 

  P9 P10
Kampioen BATSLEER Koen / JACXSENS Carine DEJONGHE Pieter / VANHOUTTE Erika
Vice-Kampioen VAN DE KEERE Tim / DEDRIE Veerle VANHAUTER Dany / MADDELEIN Joke
  P11 P12
Kampioen SMISSAERT Simon / DAUW NOË Eli / DE WOLF Sarah
Vice-Kampioen VAN DEN BROECK Yassin / MADDELEIN Joke DEMEYER Brecht / ENGELS Alewijn

Seizoen 2015 - 2016  back_to_top

 

Heren Enkel

  P1 P2
Kampioen VAN DE KEERE Tim VAN MAELE Bart
Vice-Kampioen GOES Bart DECORTE Door 

Dames Enkel

  P3
Kampioen MADDELEIN Joke
Vice-Kampioen BORON Grazyna

Heren Dubbel 

  P4 P5
Kampioen BATSLEER Koen / DE GRAEVE Bart SMISSAERT Simon / VAN MAELE Bart
Vice-Kampioen DE COCK Marc / DE VRIESE Tom DECORTE Door / VANROOSE Piet
  P6  
Kampioen NOË Eli / VAN MAELE Bart  
Vice-Kampioen LOEYS Geert / MISSAULT Koen  

Dames Dubbel

  P7 P8
Kampioen DE COCK Caroline / VANHOUTTE Erika DAUW / DEBAILLIE Lindsy
Vice-Kampioen DAUW / JACXSENS Carine CROENE Charlotte / DE COCK Caroline

Dubbel Gemengd 

  P9 P10
Kampioen SINNAEVE Tom / VANHOUTTE Erika VANHAUTER Dany / DAUW
Vice-Kampioen BATSLEER Koen / DEKLERCK Caroline LOEYS Geert / DE COCK Caroline
  P11 P12
Kampioen VAN DEN BROECK Yassin / VANHOUTTE Erika NEEF Jonas / CROENE Charlotte
Vice-Kampioen ENGELS Alewijn / DEBAILLIE Lindsy ENGELS Alewijn / EVENS Guy

Seizoen 2014 - 2015  back_to_top

Heren Enkel

  P1 P2
Kampioen VAN DE KEERE Tim DECORTE Door
Vice-Kampioen LELIAERT Kurt  VAN MAELE Bart

 

Dames Enkel

  P3
Kampioen Bim (NAMSORN Wilawan)
Vice-Kampioen GOVAERT Marjolein

Heren Dubbel

  P4 P5
Kampioen DE GRAEVE Bart
VAN DE KEERE Tim
DECORTE Door
D'HOORE Maurits
Vice-Kampioen DE VRIESE Tom
JOSSON Maarten
EVENS Guy
NOË Eli

Dames Dubbel

  P6 P7
Kampioen

BLOMME Sara
DE COCK Caroline

GOVAERT Marjolein
Dauw (VERMEERSCH Kalaya)
Vice-Kampioen BORON Grazyna
VANHOUTTE Erika
CROENE Charlotte
MADDELEIN Joke

Dubbel Gemengd 1/2

  P8 P9
Kampioen

DEBRUYNE Arne
SNAUWAERT Martine

ex aequo

D'HOORE Maurits
VERMEERSCH Kalaya

NAMSORN Wilawan
DE COCK Marc
Vice-Kampioen == VANROOSE Piet
VANHOUTTE Erika

Dubbel Gemengd 2/2

  P10 P
Kampioen BATSLEER Koen
BORON Grazyna
DECORTE Door
VERMEERSCH Kalaya
Vice-Kampioen SINNAEVE Tom
JACXSENS Carinee
ENGELS Alewijn
SMISSAERT Simon

Seizoen 2013 - 2014  back_to_top

Heren Enkel

  P11 P12
Kampioen Kurt Proesmans Eckhart Vandermaesen
Vice-Kampioen Bie Bing Door Decorte

 

Dames Enkel

  P10
Kampioen Eline Van Eeghem
Vice-Kampioen Veerle Dedrie

Heren Dubbel

  P1 P5
Kampioen Bie Bing
Marc De Cock
Kris Meseure
Eckhart Vandermaesen
Vice-Kampioen Dany Vanhauter
Kurt Leliaert
Door Decorte
Geert Devriendt

ex aequo

Alewijn Engels
Jeroen Verkarre

Dames Dubbel

  P6
Kampioen Sara Blomme
Grazyna Boron
Vice-Kampioen Caroline Deklerck
Erika Vanhoutte

Dubbel Gemengd 1/2

  P2 P3 P4
Kampioen Kurt Proesmans
-
Marc De Cock
Caroline Deklerck
Geert Devriendt
Piet Vanroose
Vice-Kampioen Koen Batsleer
Veerle Dedrie
Lurong Chen
Veerle Dedrie
Door Decorte
Kris Meseure

Dubbel Gemengd 2/2

  P7 P8 P9
Kampioen Eckhart Vandermaesen
Caroline De Cock
Eli Noë
Bim
Eli Noë
Caroline De Cock
Vice-Kampioen Door Decorte
Grazyna Boron

ex aequo

Geert Devriendt
Charlotte Croene
Koen Missault
Charlotte Croene
Bim
Dauw

Seizoen 2012 - 2013  back_to_top

Heren Enkel

  A B
Kampioen Kurt Proesmans Eckhart Vandermaesen
Vice-Kampioen Bie Bing Toon Bonduel

 

Dames Enkel

  A
Kampioen Eline Van Eeghem
Vice-Kampioen Veerle Dedrie

Heren Dubbel

  A
Kampioen

Toon Bonduel
Tom De Vriese

Vice-Kampioen

Bart De Graeve
Kurt Leliaert

Dames Dubbel

  A
Kampioen Caroline De Cock
Erika Vanhoutte
Vice-Kampioen Charlotte Croene
Veerle Dedrie

Gemengd Dubbel

  A B
Kampioen

Kurt Proesmans
Erika Vanhoutte

Koen Batsleer
Leen Gurdebeke
Vice-Kampioen Tom De Vriese
Carine Jacxsens

Marc De Cock
Martine Snauwaert

Seizoen 2011 - 2012  back_to_top

Heren Enkel

  A B
Kampioen Kurt Proesmans Bart Van Maele
Vice-Kampioen Kurt Leliaert Matthias Van Eeghem

 

Dames Enkel

  A
Kampioen Veerle Dedrie
Vice-Kampioen Eline Van Eeghem

Heren Dubbel

  A
Kampioen

Kurt Leliaert
Sebastien Gydé

Vice-Kampioen

Tom De Vriese
Gabor Dierickx

Dames Dubbel

  A
Kampioen Erika Vanhoutte
Leen Gurdebeke
Vice-Kampioen Eline Van Eeghem
Sarah Willem

Gemengd Dubbel

  A B
Kampioen

Kurt Leliaert
Sarah Willem
ex aequo
Matthias Smagghe
Grazyna Boron

Tom De Vriese
Caroline De Cock
Vice-Kampioen ---

Kris Meseure
Martine Snauwaert

Seizoen 2010 - 2011 back_to_top 

Heren Enkel

  A B C
Kampioen Kurt Proesmans Alewijn Engels
  ex aequo
Pieter Dejonghe
Nicolas Van Vooren
Vice-Kampioen Koen Breemersch -- Bart Van Maele

 

Dames Enkel

  A B
Kampioen Veerle Dedrie Eline Van Eeghem
Vice-Kampioen Sarah Willem Charlotte Croene

Heren Dubbel 

  A B
Kampioen

Bart Goes
Idris Piepers

Geert Devriendt
Stefaan Verbouw
Vice-Kampioen

Koen Batsleer
Geert Vanwelsenaers
   ex aequo
Marc De Cock
Kurt Leliaert

Kris Meseure
Matthias Van Eeghem

Dames Dubbel

  A B
Kampioen Veerle Dedrie
Caroline Deklerck
Sabine Obreno
Eline Van Eeghem
Vice-Kampioen Erika Vanhoutte
Sarah Willem
Grazyna Boron
Marlies van Maele
   ex aequo
Charlotte Croene
Aagje Verstraete

Gemengd Dubbel

  A B
Kampioen

Geert Devriendt
Erika Vanhoutte

Pieter Dejonghe
Caroline De Cock
Vice-Kampioen Koen Batsleer
Sabine Obreno

Kris Meseure
Aagje Verstraete

Seizoen 2009 - 2010  back_to_top
Heren Enkel

  A B C
Kampioen Koen Breemersch Amadeo Dierickx Idris Piepers
Vice-Kampioen Kurt Leliaert Marc De Cock Kris Meseure

 

Dames Enkel

  A B
Kampioen Sofie Willem Carine Jacxsens
Vice-Kampioen Marina Verschuere Ellen Scheerlinck

Jeugd

  Enkel
Kampioen Gertjan Maryssael
Vice-Kampioen Robbe Verbrugghe

Heren Dubbel 

  A B
Kampioen

Koen Breemersch
Koen Batsleer

Alewijn Engels
Iwein Piepers
Vice-Kampioen

Geert Vanwelsenaers
Geert Devriendt

Kris Meseure
Idris Piepers

Dames Dubbel  

  A B
Kampioen Veerle Dedrie
Carine Jacxsens
Grazyna Boron
Ellen Scheerlinck
Vice-Kampioen Sofie Willem
Eline Van Eeghem
 
Lieve Vandamme
Aagje Verstraete

Gemengd Dubbel  

  A B
Kampioen

Koen Breemersch
Sabine Obreno

Geert Devriendt
Grazyna Boron
Vice-Kampioen Kurt Proesmans
Erika Vanhoutte

Pieter Dejonghe
Stefanie Denoyette
ex aequo

Marc De Cock
Sofie Dubruque

Seizoen 2008 - 2009 back_to_top 
Heren Enkel

  A B C
Kampioen Kurt Proesmans Geert Vanwelsenaers Amadeo Dierickx
Vice-Kampioen Koen Breemersch Marc De Cock Pieter Dejonghe

 

Dames Enkel

  A B
Kampioen Maaike Pollet Sarah Willem
Vice-Kampioen Sofie Willem Heidi Vanwelsenaers

Jeugd

  Jongens Meisjes Dubbel
Kampioen Mathias Van Eeghem Eline Van Eeghem Anton Spriet
Amadeo Dierickx
Vice-Kampioen Robbe Verbrugge Nathalie De Cock
ex aequo
Joëlle Depovere
Maarten De Schagt
Eline Van Eeghem

Heren Dubbel

  A B
Kampioen Koen Breemersch
Geert Vanwelsenaers
Jozef Van Lierop
Pieter Dejonghe
Vice-Kampioen

Bart Devos
Marc De Cock

Koen Batsleer
Thomas Quicke

Dames Dubbel

  A B
Kampioen Veerle Dedrie
Sofie Hernou
Erika Vanhoutte
Stefanie Denoyette
Vice-Kampioen Sofie Willem
Sabine Obreno
ex aequo
Heidi Vanwelsenaers
Judith Brandt
Sofie Dubruque
Ellen Scheerlinck
ex aequo
Carine Jacxsens
Lieve Vandamme

Gemengd Dubbel

  A B1 B2 C
Kampioen

Kurt Proesmans
Marina Verschuere

Geert Vanwelsenaers
Eveline Verplancke
Koen Batsleer
Stefanie Denoyette
Pieter Dejonghe
Grazyna Boron
Vice-Kampioen Jan De Vriese
Maaike Pollet
Bart Devos
Sarah Willem
Marc De Cock
Erika Vanhoutte
Kris Meseure
Aagje Verstraete


Seizoen 2007-2008
back_to_top
Heren Enkel

  A B C
Kampioen Kurt Proesmans Bart Devos Geert Vanwelsenaers
Vice-Kampioen Kurt Leliaert Lionel Dejaeghere Geert Descamps

 

Dames Enkel

  A B
Kampioen Yu Dih Lee Marina Verschuere
Vice-Kampioen Veerle Dedrie Céline Huybrechts

Jeugd Enkel

  A
Kampioen Mathias Van Eeghem
Vice-Kampioen Eline Van Eeghem

 

Heren Dubbel

  A B C
Kampioen Kurt Proesmans
Jan De Vriese
Geert Devriendt
Koen Batsleer
Marc De Cock
Pieter Dejonghe
Vice-Kampioen Koen Breemersch
Matthias Smagghe
ex aequo
Kurt Leliaert - Lionel Dejaeghere
Ivan Wong
Geert Descamps
Mark Cornelissen
Thomas Quicke

Dames Dubbel

  A
Kampioen Marina Verschuere
Ellen Scheerlinck
Vice-Kampioen Veerle Dedrie
Stephanie Denoyette

Gemengd Dubbel

  A B C
Kampioen

Kurt Proesmans
Sabine Obreno

Ivan Wong
Marina Verschuere
Mark Cornelissen
Martine Snauwaert
Vice-Kampioen Lionel Dejaeghere
Maaike Pollet
Bart Devos - Sofie Hernou
ex aequo
Geert Vanwelsenaers - Céline Huybrechts
Pieter Dejonghe
Stephanie Denoyette

Seizoen 2006-2007 back_to_top

Heren Enkel

  A B C D
Kampioen Kurt Proesmans Matthias Smagghe Bart Degraeve Tim Barzeele
Vice-Kampioen Shammi Siali Geert Dejaeger Geert Descamps Toon Bonduel

 

Dames Enkel

  A B
Kampioen Maaike Pollet Sophie Hernou
Vice-Kampioen Ineke Proesmans Carine Jacxsens

Heren Dubbel

  A B C
Kampioen Proesmans Kurt
Devriese Tom
Smagghe Matthias
Nissenne Alain
Cornelissen Marc
Bonduel Toon
Vice-Kampioen Shammi Siali
Dejaeger Geert
Devriendt Geert
Wong Ivan
De Brabant F.
DeJonghe Pieter

Dames Dubbel

  A B
Kampioen Yu dih Lee
Obreno Sabine
Gelaude (?)
Hernou Sophie
Vice-Kampioen Willem Sara
Dedrie Veerle
Jacxsens Carine
Denoyette Stephanie

Gemengd Dubbel

  A B C
Kampioen Proesmans Kurt
Dedrie Veerle
Nissenne Alain
Jacxsens Carine
Cornelissen Marc
Dubruque Sofie
Vice-Kampioen Leliaert Kurt
Yu dih Lee
Devriendt Geert
Wong C.
D'Hoore Maurice
Hernou Sophie

Seizoen 2005-2006back_to_top
Heren Enkel

  A B C D E
Kampioen Kurt Proesmans Tom Devriese Vincent Vansteenkiste Frank De Brabant Kris Meseure
Vice-Kampioen Shammi Siali Merijn Sneppe GeertVanwelsenaers Koen Batsleer M. Noë

Veteranen Enkel

  Dames Heren
Kampioen D.De Brabander Lionel Dejaeghere
Vice-Kampioen MR. Teetaert Geert Devriendt

 

Dames Enkel

  A B
Kampioen Maaike Pollet Charlotte Destecker
Vice-Kampioen Sofie Willem Sophie Hernou


Heren Dubbel

  A B C D
Kampioen Kurt Proesmans
Matthias Smagghe
Robert Hilderson
Tom De Vriese
Geert Descamps
Vincent Vansteenkiste
Pieter Dejonghe
T. Barzeele
Vice-Kampioen Lionel Dejaeghere
Jan Devriese
ex aequo
Koen Breemersch
Kurt Leliaert
Geert Devriendt
Freddy Willem
Geert Vanwelsenaers
Toon Bonduel
Koen Batsleer
M. Noë


Dames Dubbel

  A B C
Kampioen Sofie Willem
Leen Gevaert
Eveline Verplancke
Carine Jacxsens
Liee Vandamme
SophieHernou
Vice-Kampioen Ineke Proesmans
MR.Teetaert
I. Gelaude
MC Pollet
M. Snauwaert
K. Michielssens

Gemengd Dubbel

  A B C D
Kampioen Kurt Proesmans
D. Debrabander
Freddy Willem
Leen Gevaert
Geert Vanwelsenaers
Charlotte Destecker
W.Deketelaere
J. Geirnaert
Vice-Kampioen Kurt Leliaert
Maaike Pollet
Geert Devriendt
L. Debrabander
Alain Nissenne
I. Gelaude
Toon Bonduel
Stephanie Denoyette

Seizoen 2004-2005 back_to_top

Heren Enkel

  A B C D E
Kampioen Kurt Proesmans Jan De Vriese Merijn Sneppe Bart De Graeve Carl Tyteca
Vice-Kampioen Koen Caestecker Koen Breemersch Alain Nisenne Geert Vanwelsenaers Maarten Soubry

Dames Enkel

  A B
Kampioen Maaike Pollet Inge Waelkens
Vice-Kampioen Sofie Willem Katelijne Goethals

Heren Dubbel

  A B C D
Kampioen Caestecker Koen
Bostyn Kristof
Breemersch Koen
Nisenne Alain
Vansteenkiste Vincent
Vanwelsenaers Geert
De Ketelaere
Tyteca Carl
Vice-Kampioen Proesmans Kurt
Dejaeger Geert
Devriese Jan
Hilderson Robert
Proesmans Jean-Pol
D'Hoore Maurice
Batsleer Koen
Dejonghe B.

Dames Dubbel

  A B C
Kampioen Willem
Proesmans Kurt
Berton
Destecker Charlotte
De Roose
Scheerlinck
Vice-Kampioen Seron
Waelkens
Goethals
Jacxsens Carine
De Meyer
Vandamme

Gemengd Dubbel

  A B C D E
Kampioen Caestecker Koen
Vandebussche
Breemersch Koen
Waelkens
Nissenne Alain
Obreno Sabine
Proesmans Jean-Pol
Destecker Charlotte
Tyteca Carl
Jacxsens Carine
Vice-Kampioen Leliaert Kurt
Dedrie Veerle
Devriese Jan
Proesmans Ineke
Descamps Geert
Gelaude
Devriese Tom
Verplancke Eveline
Meseure Kris
Van Renterghem

Seizoen 2003-2004 back_to_top

Heren Enkel

  A B C D
Kampioen Kurt Proesmans Shami Siali Tom De Vriese Lode Batsleer
Vice-Kampioen Koen Caestecker Jan De Vriese Dany Perquy Bart De Graeve

Dames Enkel

  A B
Kampioen Maaike Pollet Ineke Proesmans
Vice-Kampioen Sofie Willem Katelijne Goethals

Heren Dubbel

  A B C
Kampioen Lionel Dejaeghere
Bostyn Kristof
Robert Hilderson
Breemersch Koen
Jean-Pol Proesmans
Lode Batsleer
Vice-Kampioen Koen Caestecker
Alewijn Engels
Geert Devriendt
Tom De Vriese
Maurice D'Hoore
Bart De Graeve

Dames Dubbel

  A B
Kampioen Veerle Dedrie
Sofie Willem
M-C Pollet
Ineke Proesmans
Vice-Kampioen Chantal Seron
A. Vandebussche
Leen Gevaert
Petra Pattyn

Gemengd Dubbel

  A B C
Kampioen Kurt Proesmans
E. Verstraete
Shammi Siali
A. Vandebussche
Tom De Vriese
Ineke Proesmans
Vice-Kampioen Geert Dejaeger
Chantal Seron
Koen Breemersch
L De Brabander
Alain Nissenne
M-J Berton

Zoeken

PSV Info

PSV BC Brugge

locatie:
Sint-Lodewijkscollege
Magdalenastraat 30
Sint-Andries Brugge

speeldagen:
donderdag 18h-22h
zaterdag 9h-12h

Start nieuw seizoen!

Kalender

do aug 17 @18:00 - 10:00PM
Eerste speeldag seizoen 2017-2018
do aug 31 @18:00 -
zaal gesloten
za okt 21 @19:30 - 12:00AM
5de Kaas & Bier avond
za okt 28 @09:00 -
zaal gesloten
do nov 02 @18:00 -
zaal gesloten
za nov 04 @09:00 -
zaal gesloten

Volg ons

FollowUsFB

Onze sponsors:



Copyright © 2013 - 2017 PSV BC Brugge. Alle rechten voorbehouden.



Back to top
Go to bottom